• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 01 / 31

استفاده از تکنولوژی خط دروازه در دستور کار مدیران لالیگا

به دنبال اشتباه جنجال برانگیز داور بازی تیم‌های بارسلونا و بتیس، مسئولان سازمان لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا به فکر صدور مجوز استفاده از تکنولوژی برای کمک به داوران افتاده‌اند.

موفقیت‌آمیز بودن استفاده از تکنولوژی خط دروازه برای کمک به داوران جهت تشخیص عبور توپ از خط دوازه‌ها در سایر لیگ‌های اروپایی، اکنون لالیگای اسپانیا نیز در اندیشه استفاده از این تکنولوژی در فصل آینده و حتی تکنولوژی کمک داور تصویری در فصول بعد است.

استفاده از تکنولوژی خط دروازه برای فصل آینده در دستور کار مدیران لالیگا

بحث استفاده از تکنولوژی برای کمک به داوران لالیگا از چندی پیش مطرح بود اما اشتباه محرز داور بازی روز یکشنبه داور بازی بارسلونا و رئال بتیس برای عدم تشخیص عبور توپ بارسایی‌ها از خط دروازه بتیس حالا سبب شده است که بیش از پیش روی مسئولان سازمان لیگ اسپانیا برای استفاده از این تکنولوژی فشار وارد شود.

 به گزارش رادیو کادنا کوپه اسپانیا، از فصل آینده نیز به احتمال فراوان از تکنولوژی خط دروازه در بازی‌های لالیگا استفاده می‌شود احتمالاً از تکنولوژی کمک داور ویدئویی هم در مقاطع پایانی همان فصل مثلاً در مراحل پایانی جام حذفی اسپانیا نیز به صورت آزمایشی استفاده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید