• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 05 / 21

خانه‌های صخره‌ای ترسناک

در حال حاضر شرکت Nestinbox منازل عمودی برای زندگی در ارتفاع طراحی کرده است. این خانه‌های صخره‌ای کوچک با الهام از لانه پرندگان و با چوب برای مناطق با جمعیت بالا ارائه شده است. اما آیا افراد جرات زندگی در این منازل در ارتفاع بالا را دارند؟

 هدف شرکت سوئدی Nestinbox از این طراحی روشی برای کاهش هزینه‌ها و زندگی در شهرهای پرجمعیت با مشکل کمبود فضای خانه‌سازی است.

خانه‌های صخره‌ای ترسناک

این منازل کاملا کاربردی هستند و بر اساس منازل سنتی و با ساختار فولادی بر روی صخره‌ها ساخته شده‌اند. فضای داخلی آنها روشن و تلفیقی از فضای صخره‌ مانند و پنل‌های چوبی است. راه ارتباطی و عبوری به منازل صخره‌ای نیز پل پیاده‌ رو است.

فضای داخلی این منازل راحت و در سه طبقه با مساحت 50 متر مربع و مناسب برای یک یا دو نفر طراحی شده است.

نمای داخلی خانه صخره ای

خانه صخره ای به سبک لانه پرندگان

فضای نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه و سرویس بهداشتی آن، این فضا در ارتفاع بالا را برای محل کار و یا کارگاه مناسب کرده است. پلکان مارپیچی آن نیز دسترسی به طبقات را آسان کرده و پنجره‌های مختلف موجب تامین نور طبیعی ساختمان شده است.

منبع:خبرگزاری ایسنا

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:

صفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید