• ارسال کننده: سمیه مظفری
  • تاریخ انتشار: 2014 / 11 / 26

ایجاد قاب دور عکس در فتوشاپ

مرحله اول:

برای این کار عکس خود را در محیط فتو شاپ باز کنید. بعد از انجام این کار در قسمت لایه ها فقط لایه ی پس زمینه یا background layer وجود خواهد داشت.

مرحله دوم :

دوبل کردن لایه ی پس زمینه :background layer

در پنل لایه ها در سمت راست نرم افزار فتو شاپ، برای دوبل کردن لایه ی پس زمینه ، کلید alt را نگه داشته و روی لایه ی background کلیک کنید. لایه ی پس زمینه را درگ کرده (موس را به حالت انتخاب روی آن قرار داده و بکشید) و به سمت آیکون ایجاد لایه ی جدید بیرید و آنجا رها کنید. بعد از رها کردن، پنجره ای باز می شود که می توانید نام لایه ی جدید را انتخاب کنید. نام لایه را photo بگذارید.
aks2

مرحله ی سوم:

لایه ی پس زمینه back ground  را انتخاب کنید. در منوی image  گزینه ی Canvas

Size را انتخاب کنید.

aks3

 aks2

 

aks4

این کار پنجره ای را باز می کند در پنجره ی باز شده، مطمئن شوید گزینه ی Relative تیک خورده باشد. مقادیر Height ,Width را به 2 تغییر دهید. گزینه ی رنگ را نیز به سفید یا white تغییر دهید.

aks5

aks6

aks7aks8

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها: - -

صفحه بعد >>  1. سلام عرض کردم .خسته نباشید میشه لگفا اموزش های فوتوشاپ را به ایمیلم بفرستید ممنون میشم ومنتظر ایمیلتون هستم.

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید