0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در کسب و کار توسط
ویرایش شده توسط
سلام من یک جوان 26ساله مجردلیسانس ریاضی کاربردی سربازیم تموم شده فوق لیسانس دردانشگاه زنجان قبول شدم شرایط مالیم خوب نبود انتقالی گرفتم شهرخودم کلی باید شهریه پرداخت کنم که برام مقدور نیست کارهم ک نتونستم پیداکنم چیکارکنم به نظرتون بین تحصیل وانصراف کدوم روانتخاب کنم درس رورهاکنم برم دنبال کار_؟پشتیبان مالی هم ندارم پدرم هم فوت شده_؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
با سلام

شما یک فرد تحصیل کرده هستید و مطمئنا با پیگیری های زیاد حتما می توانید برای خود به صورت موقت کار پیدا کنید. برای شروع حتما لازم نیست کاری که به رشته تحصیلی شما بخورد را شروع کنید، در بسیاری از شرکت ها و موسسه ها می توانید به صورت  پاره وقت  کار کنید و در کنار تحصیل منبع درآمدی هم داشته باشید.

و مورد دیگر این که رشته ای را که انتخاب کرده اید بسیار عالی است چون می توانید با مراجعه به آموزشگاه ها و درخواست تدریس به صورت ساعتی تدریس ریاضی داشته باشید یا اینکه  تدریس خصوصی کنید و با آگهی دادن به روزنامه ها یا چسباندن آگهی در دانشگاه ها و دبیرستان ها شاگرد خصوصی داشته باشید و حتی با مطلع کردن اطرافیان خود تدریس خصوصی در منزل داشته باشید. که این کار مهارت شما را در تدریس بیشتر می کند و در آینده ممکن است استاد توانمندی در تدریس باشید.

مورد دیگر این است که در مدرسه های غیرانتفاعی درخواست تدریس بدهید، بسیاری از معلم ها کار خود را اینگونه شروع کرده اند.

جدای از پیدا کردن شغلی مربوط به رشته خود می توانید با گرفتن وام کسب و کار جدیدی را با توجه به نیازهای شهر و محل زندگی خود راه اندازی کنید.

برای درس خواندن هیچ وقت دیر نیست! و شما هر وقت که اراده کنید در هر سنی که باشید می توانید ادامه تحصیل دهید.

باید خیلی فکر کنید و روی موقعیت های کاری که در اطراف شما وجود دارد تمرکز کنید و با اطلاعات کافی در شغلی مشغول به کار شوید. بسیاری از افراد موفق تحصیلات کمی دارند و از جوانی و سنین پایین  بر روی حرفه و شغلی  تمرکز کرده اند و بسیار هم موفق شده اند. شما مقاله های موفقیت و کسب و کاری که در وب سایت یاد بگیر دات کام را مطالعه کنید و زندگی افرادی که از صفر شروع کرده اند و به موفقیت بالایی رسیده اند را مطالعه کنید تا در شما ایجاد انگیزه شود.

http://www.yadbegir.com/porsesh/index.php?qa=83

http://www.yadbegir.com/new/?p=6916

http://www.yadbegir.com/new/?p=9728

http://www.yadbegir.com/new/?p=32345

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده بهمن 1, 1394 در متفرقه توسط مهدی
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده بهمن 21, 1401 در کسب و کار توسط ابراهیم
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
...