• ارسال کننده: زهرا صانعی
  • تاریخ انتشار: 2016 / 12 / 08

مدال‌آوری نمایندگان ایران در مسابقات جهانی پنچاک سیلات

یک طلا و دو برنز در سومین روز هفتمین دوره بازی‌های جهانی پنچاک سیلات در بالی به نام ایران ثبت شد.

مسابقات پنچاک

 به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های رزمی، امروز و در بازی‌های انجام شده فاطمه حسام نماینده وزن 50-کیلوگرم کشورمان که در نخستین روز با برتری مقابل حریف ازبک در مقابل حریفی با تجربه از ویتنام قرار گرفت، با قبول شکست به اولین مدال برنز جهانی بانوان در رشته پنچاک سیلات دست یافت.

فاطمه جهانیان در وزن 45-کیلوگرم نیز که روز اول مسابقات در مصاف با حریف بلژیکی به پیروزی رسیده بود، مقابل نماینده تایلند و با آسیب‌دیدگی که برایش پیش آمد، بازی را واگذار کرد تا دومین مدال برنز جهان برای ایران رقم بخورد.

در بخش مسابقات دو نفره (گاندا) و برای نخستین بار حسین تاجیک و جعفر حیدری مقام نخست را کسب کردند تا بدین ترتیب و در جریان هفدهمین دوره مسابقات جهانی پنچاک سیلات اولین‌ها برای کشورمان رقم بخورد.

درخشش فنی اعضا تیم ایران با وجود اینکه همگی اولین مسابقه برون‌مرزی خود را تجربه و در اولین حضور عالی‌ترین سطح مسابقه سیلات شرکت کردند، تحسین فدراسیون جهانی و روسای فدراسیون ها را بر انگیخت و بسیاری از کشورها تمایل جدی خود را برای دعوت از تیم ملی آقایان و بانوان ایران برای برگزاری مسابقات و اردوهای مشترک اعلام داشتند که از آن جمله می‌توان به کشورهای انگلیس، فرانسه، هلند، تایلند، ازبکستان و ترکیه نام برد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها: 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب را در ایمیل خود دریافت نمایید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید
بستن تبلیغات

تبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کامصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید