• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 04 / 08

ساخت برج مراقبت در شاسی بلند های جدید نیسان

این پروازی‌های کوچک با دوربین‌های قوی 14 پیکسلی خود قادر به ارسال تصاویر شفاف و زنده از راننده و محیط وی در زمان واقعی هستند.

نیسان سخت در اندیشه ارائه سامانه‌های کوچک بدون سرنشین در خودروهای تولیدی جدیدش است. این طرح پس از موفقیت تولید مدل مفهومی ناوارا انگارد در سال گذشته در اندیشه مقامات و طراحان نیسان شکل گرفته است.

مقامات نیسان اعلام کرده‌اند که ورژن‌های جدید اکس- اسکیپ مدل اکس- تریل نیسان در نسخه محدود به سامانه‌های کوچک و سبک پروازی (درون) با نام “پروت بپاپ 2” مجهز خواهند شد.

ساخت برج مراقبت در شاسی بلند های جدید نیسان

این سامانه‌های کوچک و سبک پروازی به صورت کنترل از راه دور ساخته شده و می‌توانند بیش از 25 دقیقه در اطراف خودرو پرواز کنند. این پروازی‌های کوچک با دوربین‌های قوی 14 پیکسلی خود قادر به ارسال تصاویر شفاف و زنده از راننده و محیط وی در زمان واقعی هستند.

این نسخه از اکس تریل به صورت استاندارد به روکش‌های چرمی، صندلی‌های برقی قابل تنظیم، سامانه تهویه هوای خودکار دو ناحیه‌ای، سانروف پانورامیک، سامانه اطلاعات و سرگرمی نیسان و گزینه های دیگر مجهز است. این خودرو همچنین به مجموعه‌ای از سامانه‌های کمک راننده هشدار دهنده‌های نقاط کور، ترمز هوشمند اضطراری ، سامانه نگه‌دارنده بین خطوط، شناسایی علائم ترافیکی و ارزیاب‌های هوشمند جانبی با قابلیت شناسایی متحرک‌ها مجهز است.

خریداران با توجه به نیازهای خود می‌توانند یک نسخه 5 یا 7 صندلی را با موتورهای دیزلی 1.6 لیتری و با قدرت 128 اسب‌بخار در اختیار گیرند.

خودرو پروت بپاپ 2

نسخه ادیشن این اکس-تریل X-Scape در 1200 دستگاه ساخته خواهد شد و بازار اولیه اروپا خواهد بود.

نیسان اعلام کرده درون‌های ارائه شده با این خودرو بر امنیت جان سرنشینان افزوده و می‌تواند در مواقع بحرانی کمک شایانی به نیروهای امدادی کند.

نیسان پیش از این در مدل مفهومی ناوارا انگارد دو مجموعه فایبرگلاس را برای حمل مجموعه احیاء، مخزن اکسیژن و جلیقه‌های نجات اختصاص داده بود. ناوارا انگارد می‌تواند به صورت مستقیم با یک مدل سامانه پروازی کوچک و سبک هماهنگ می‌شود که به پرواز در نزدیکی خودرو پرداخته و تصاویر لازم از منطقه را برای خودرو ارسال کند تا گروه نجات وارد عمل شود.

منبع:خبرگزاری عصر ایران

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید