• ارسال کننده: سمیه مظفری
  • تاریخ انتشار: 2018 / 08 / 06

مقاله صوتی”چگونه یک کسب و کار کوچک را به سرعت توسعه دهیم؟”

نسخه متنی

کسب و کارهای کوچک و نوپا نیاز شدیدی به توسعه و پیشرفت دارند تا بتوانند جای پای خود را در بازار محکم کنند و به سودآوری برسند. در این مقاله قصد دارم مهمترین و اصلی ترین راهکارهایی را که باید مورد توجه این کسب و کارها قرار گیرد در اختیار شما قرار دهم.

به مشتریان خود توجه داشته باشید.

یک کسب و کار نوپا یا کوچک باید بیش از اینکه به رقبا توجه داشته باشد مراقب مشتریان خود باشد. شما به عنوان یک کارآفرین باید زمان قابل توجهی را با مشتریان خود صرف کنید. خواسته ها و نیازهای آنها را بپرسید و تا می توانید راهکارهایی برای کمک به آنها بیابید. آنها کسب و کار شما را سر پا نگه خواهند داشت.

به کارکنان و همکاران توجه ویژه داشته باشید

کارکنان شما هستند که می توانند رضایت مشتری را جلب کنند. با احترام گذاشتن به آنها و در عین حال توجیه کردن آنها در زمینه ارتباط با مشتری، موفقیت شما تضمین خواهد شد به کارکنان خود بیاموزید در ارتباط با مشتری پرسشگر و شنونده خوبی باشند خواسته ها و اطلاعات مشتری را جمع آوری کنند و در اختیار شما قرار دهند.


دانلود مقاله صوتی چگونه یک کسب و کار کوچک را به سرعت توسعه دهیم؟

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید