• ارسال کننده: علی یزدی مقدم
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ / ۰۵ / ۳۱

شما هم می توانید از خوب به عالی ارتقا پیدا کنید!

 

از کسانی که بلند همتی شما را سرکوب می کنند دوری کنید. افراد کوچک همیشه این چنین می کنند، اما انسان هایی که واقعا بزرگ هستند سبب می شوند احساس بزرگی کنید و همچنین تبدیل به انسانی بزرگ شوید.

مارک تواین

از خوب به عالی

به خاطر دارم که یکی از اساتیدم می گفت: « به من 5 نفر از افرادی را که با آنها رفت آمد می کنی نشان بده و من به تو می گویم که در 5 سال آینده چه خواهی کرد.» ما تبدیل به افرادی می شویم که وقت خود را با آنها می گذرانیم.

ما مانند کسانیکه با آنها معاشرت می کنیم فکر خواهیم کرد، و عمل خواهیم کرد و رفتاری شبیه به آنها خواهیم داشت. این طبیعت انسان است.

برای این که از خوب به عالی ارتقا پیدا کنیم باید در انتخاب کسانیکه با آنها معاشرت می کنیم  و رویاهای خود را با آنها در میان می گذاریم بسیار دقت کنیم.

افرادی که برای رویاهای خود ارزش قائلند از افرادی که تمام رویاهای خود را دور ریخته اند نمی توانند هیچ پشتیبانی دریافت کنند. شاید در نبود آنها احساس تنهایی کنید اما افراد دیگری در برابر شما قرار خواهند گرفت.

از افرادی که رویاهای شما را ویران می کنند دوری کنید!

با عشق

جف

ترجمه: علی یزدی مقدم

مطالب مرتبط: 

به اشتراک بگذارید :       فیس بوک کلوب

 

برچسب ها: ،
این مقاله اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است

 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب و مقالات را در ایمیل خود دریافت نمایید
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

کد امنیتی *تبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کام

بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 
بستن تبلیغات

Useful Websites Directory

طراحی سایت
چاقی صورت
تور کوش آداسی
وقت سفارت انگلیس
ویزای تحصیلی کانادا
تور سنگاپور
تور کیشصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در گوگل پلاس دنبال کنید صفحه ما را در  تلگرام دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید