مقاله صوتی بازاریابی مسیحی!

نسخه متنی

تاکنون در یاد بگیر دات کام در مورد روشهای مختلف بازاریابی صحبت کرده ایم اما آنچه که مورد بحث ماست بازاریابی «اونجلیزم» است اونجلیزم به معنای تبلیغ مسیحیت است. راهبان مسیحی افرادی هستند که زندگی خود را به صورت داوطلبانه وقف ترویج دین خود می کنند و کمک می کنند مردم بیشتری به این دین بگرایند.

بازاریابی مسیحی!

Evagelism در حقیقت نوعی تبلیغات شفاهی است با این تفاوت که مشتری شما با تجربه بسیار مثبتی که از کالا و خدمات شما دریافت کرده است در حقیقت مانند یک مبلغ مذهبی برای سازمان شما تبلیغ می کند. کشیش ها برای تبلیغ دین خود پولی دریافت نمی کنند و این دسته از مشتریان هم این چنین هستند آنها اعتقاد خود را بیان می کنند.

سازمان های پیشرو چنان کیفیت و خدماتی ارائه می دهند که مشتری نه تنها راضی می شود بلکه مشعوف هم می شود و از خرید خود هیجان زده خواهد شد.

و این مشتری هیجان زده بدون تردید تجربه خود را با دیگران در میان خواهد گذاشت و اگر کسی از آنها راهنمایی بخواهد آنها کالا یا خدمات با کیفیتی را که تجربه کرده اند پیشنهاد خواهند داد و هر چه در مورد آن کالا یا خدمات هیجان زده تر باشند بهتر می توانند مشتری بعدی را برای شما آماده کنند.

دانلود مقاله صوتی بازاریابی مسیحی!

مقاله صوتی بازاریابی مسیحی!
به این مطلب رای دهید 

به اشتراک بگذارید :       فیس بوک کلوب

 

برچسب ها:
این مقاله اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است

 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب و مقالات را در ایمیل خود دریافت نمایید
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

*

codeتبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کام

بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 
بستن تبلیغات

Useful Websites Directory

گردنبند اسم
طراحی سایت
طراحی سایت شرکتی
دستگاه جوجه کشی ارزان
المنت صنعتی
شیشه سکوریت
ردیاب خودروصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در گوگل پلاس دنبال کنید صفحه ما را در  تلگرام دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید