• ارسال کننده: علی یزدی مقدم
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ / ۰۴ / ۲۷

فضای زیبا

نسخه صوتی

هر روز زیبایی خودش را دارد. زیبایی را ببینید، در این روز تکرار نشدنی به زیبایی زندگی کنید.

باد می وزد، باران می بارد، ستاره ها می درخشند، دوستی می گرید، خانواده گرد هم می آیند، و لذت زندگی نه از جای دیگر بلکه از همین جا و همین فضا پدیدار می گردد. و به این ترتیب از گوهر زندگی بیشتر بهره مند می شوید.

فضای زیبا - انگیزشی

مصیبت ها، خوشی ها، نا امیدی ها و اکتشافات پدید می آیند، سفرها پایان می یابند و دوستی ها آغاز می شوند. اجازه دهید همه آنها از شما انسانی قوی تر بسازند، به شما درکی عمیق تر بدهند و عشق را در درون شما شعله ور سازند.

اگر در مورد دیگران قضاوت می کنید، قبل از هر قضاوتی، لحظه ای را به قدر دانی، آموختن از آنها و فهمیدن آنها بگذرانید. منتظر دیدن زیبایی باشید هر چند به وضوح نمایان نباشد ولی شک نکنید که این زیبایی وجود دارد همانجاست در مقابل شما!

ببینید و دوباره ببینید که چقدر خوشبخت هستید. مدارک این خوشبختی در اطراف شما هستند، همه این زیبایی ها واقعا می ارزد که همه آنها را در ذهن خود جمع کنید و از وجود آنها بهره ببرید.

هر لحظه عاشق زیبایی شوید، اجازه دهید تازگی آن، روح شما را به اوج برساند. به خود این فرصت بزرگ را بدهید که همیشه در جایی زیبا باشید.

ترجمه: علی یزدی مقدم 

به اشتراک بگذارید :       فیس بوک کلوب

 

برچسب ها:
این مقاله اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است

 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب و مقالات را در ایمیل خود دریافت نمایید
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

کد امنیتی * محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.تبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کام

بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 
بستن تبلیغات

Useful Websites Directory

طراحی سایت
تور کیش
تور سنگاپورصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در گوگل پلاس دنبال کنید صفحه ما را در  تلگرام دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید