• ارسال کننده: سمیه مظفری
  • تاریخ انتشار: 2014 / 03 / 17

“کرم رویال” برای شیرینی های خشک یا کیک

کرم رویال

مواد لازم:
  • سفیده تخم مرغ 2 عدد
  • پودر قند 1 لیوان
  • وانیل نصف قاشق چایخوری
طرز تهیه:

سفیده تخم مرغ را با همزن برقی و یا چنگال آن قدر بزنید تا کاملا سفید و سفت شود.

وانیل را اضافه کنید. سپس پودر قند را کم کم بریزید و مرتب هم بزنید تا یک لیوان پودر قند به طور کامل با سفیده تخم مرغ مخلوط شود.

ظرف لعابی بزرگتری را انتخاب کنید تا 1/3 آن آب بریزید و روی حرارت بگذارید تا آب گرم شود. ظرف محتوی سفیده و پودر قند را داخل ظرف آب گرم قرار دهید و مرتب هم بزنید تا کرم غلیظ شود.

وقتی کرم کاملا غلیظ شد کرم رویال آماده است.

نکته: این کرم مخصوص شیرینی های خشک است خصوصا در شیرینی هایی که دو عدد شیرینی روی هم قرار می گیرد و لای آنها را کرم می زنند و یا در لابلای مواد برخی از شیرینی های خشک کرم زده می شود. البته کرم رویال را می توانید برای در میانه لایه های کیک خانگی نیز استفاده کنید.

نکته: ظرفی که داخل آن آب گرم می کنید از هر جنسی می تواند باشد ولی اگر لعابی باشد بهتر است.

نکته: اگر پودر قند در اختیار نداشتید می توانید همین مقدار (یک لیوان شکر) یا کمی بیشتر شکر را داخل آسیاب برقی بریزید تا پودر قند حاصل شود.

حوریه گیفانی

مطالب مرتبط:

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها: 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب را در ایمیل خود دریافت نمایید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.صفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید