• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 02 / 16

دانلود بازی وارکرفت Hearthstone برای اندروید

این بازی برای اندروید ساخته شده است که محبوبیت زیادی بین کاربران داشته است. این بازی عنوان بیشترین دانلود و برترین بازی کارتی معروف شده است. محصولی از شرکت معروف Blizzard Entertainmen می باشد.

 هر بازیکن بازی را با سی کارت شروع می کند بازی مانند هر کارت بازی دیگری نوبتی است و درگیری بین کارت ها در هر نوبت، از نکات جذاب بازی است.

دانلود رایگان، بازی آنلاین قهرمانان وارکرافت Hearthstone Heroes of Warcraft برای اندروید

 کارت های جادویی خود را انتخاب کرده و با حریف خود بازی می کنید تا آن را شکست دهید، سپس کارت دیگری رو کرده و به سراغ حریف بعدی می روید.

در بازی  Hearthstone شما با قهرمانان معروف و محبوب وارکرفت بازی می کنید و این از ویژگی های جذاب این بازی می باشد.

دانلود رایگان

بازی وار کرافت Hearthstone

 بازی با ورق و حیله گری هایی که در آن وجود دارد جذاب هستند. شما کارت های قدرتمندی برای جادوگر ها رو می کنید، با احضار مینیون ها یا همان سرباز های کوچک، به شما در مراحل بازی کمک می کنند و با به دست گرفتن میدان نبرد بازی بسیار هیجان انگیز می شود.

بازی Hearthstone Heroes of Warcraft حداقل به  2GB فضا برای نصب روی گوشی موبایل یا تبلت نیاز دارد. این بازی به صورت آنلاین می باشد.

این بازی به 14 زبان مختلف پشتیبانی شده از جمله انگلیسی، فرانسه، روسی، ایتالیایی، آلمانی، پرتغالی و ….. .

میترا نامجو

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید