• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 02 / 23

موتورسیکلت پرنده ساخته شد

  نخستین هاوربایک سرنشین دار جهان مورد آزمایش قرار گرفت. این هاوربایک ترکیب یک موتورسیکلت و کواد کوپتر است و در حقیقت می توان آن را کواد کوپتر سرنشین دار نامید.

 شرکت Hoversurf تولید کننده این فناوری خارق العاده، وسیله نقلیه هوایی تک سرنشین ساخته که می تواند فرد را در آسمان حرکت دهد.

موتورسیکلت پرنده ساخته شد

موتور پرنده به نام هاوربایک

برای ساخت این هاوربایک که Scorpion-۳ نام دارد، طرح یک موتورسیکلت استاندارد با فناوری کواد کوپتر ترکیب شده است. کاربران با این وسیله نقلیه می توانند در هوا مانورهایی را انجام دهند.

این هاوربایک که می توان آن را یک کوادکوپتر سرنشین دار نیز نامید، دارای مکانیسم ایمنی است که حداکثر سرعت و اتفاع از سطح زمین را برای پیشگیری از سوانح محدود می کند.

سازندگان Scorpion-۳ ادعا می کنند این وسیله نقلیه قابلیت حمل حدود ۱۲۰ کیلوگرم و حرکت ۳۰ مایل در ساعت را دارد. همچنین هاوربایک می تواند تا ۲۷ دقیقه بالای سطح زمین بماند.

منبع: خبرگزاری مهر

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید