• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 06 / 14

تلویزیون نیم میلیون یورویی ساخته شد!

یک شرکت اتریشی بزرگترین تلویزیون ۴K جهان را ساخته است. هزینه این تلویزیون با طول و عرض آن به ترتیب ۶.۱۴ و ۲.۵۷ متر ، نیم میلیون یورو است!

 C Seed در دنیای تولید تجهیزات الکترونیک نام شناخته شده ای نیست. البته خانواده های کمی می توانند محصولات این کارخانه را بخرند. این شرکت که مقر آن در وین است، تلویزیون های گرانبها می سازد.

تلویزیون نیم میلیون یورویی ساخته شد!

 این شرکت به تازگی یک تلویزیون با قطر ۶.۶۵ متربه نام C Seed262 ساخته که بزرگترین تلویزیون 4K دنیا به حساب می آید.C Seed262با همکاری شرکت L-Acoustics ساخته شده است. در حقیقت سیستم صوتی همراه تلویزیون نتیجه همکاری این دو شرکت است. سیستم صوتی مذکور دارای ۶تا ۱۰ بلندگوی با کیفیت است که فرد می تواند تعداد آن را انتخاب کند.

بزرگترین تلویزیون جهان

طول این تلویزیون ۶.۱۴ متر و عرض آن ۲.۵۷ متر  و وضوح تصویر آن نیز ۴۰۹۶ در ۱۷۱۶ پیکسل است. همچنین در C Seed262  از  فناوری ال ای دی سیاه استفاده شده است.

سه ضلع این تلویزیون لبه ندارند و فقط یک لبه سیاه به عرض ۱۵ سانتی متر در بخش پایین دستگاه وجود دارد.

گرانترین تلویزیون جهان

جالب آنکه C Seed262دارای یک صفحه سینمایی است که با فشردن دکمه ای روی کنترل از راه دور جمع و باز می شود. همچنین دارای یک سرور رسانه ای4K است که درون آن ساخته شده است. وزن آن نیز حدود ۸۰۰ کیلوگرم تخمین زده می شود.

هزینه کل خرید و نصب این دستگاه بیش از نیم میلیون یورو است!

منبع:خبرگزاری مهر

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:

صفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید