• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 03 / 06

تلویزیونی که به دیوار می چسبد

  تلویزیونی موسوم به w۷ تولید شده که ضخامت آن به اندازه کاغذ دیواری های مورد استفاده در منازل است و می توان آن را به راحتی به دیوار چسباند.

 این تلویزیون OLED از کیفیت تصویر بسیار بالا و تفکیک رنگ خارق العاده ای برخوردار بوده و از تمامی فرمت های مهم پخش تلویزیونی پشتیبانی می کند.

تلویزیونی که به دیوار می چسبد

طراحی این تلویزیون در نوع خود منحصر به فرد و چشمگیر است و کیفیت صدای پخش شده توسط آن هم از سوی کارشناسان مطلوب ارزیابی شده است. شاید تنها نقطه ضعف قابل ذکر برای این تلویزیون بلندگوی پخش صدای آن باشد که تا حدی بزرگ بوده و بدون استفاده از آن نمی توان صدای تلویزیون یاد شده را شنید.

این تلویزیون که تنها ۲.۵۷ میلیمتر ضخامت دارد اولین بار در نمایشگاه فناوری سی ای اس در ژانویه گذشته عرضه شد و وزن آن هم حدود ۳ کیلوگرم است. شرکت ال جی می گوید فروش این تلویزیون ۶۵ اینچی را از ماه آوریل یعنی حدود یک ماه دیگر آغاز می کند.

قیمت نهایی این تلویزیون هنوز اعلام نشده، اما گفته می شود ال جی آن را با قیمتی حدود ۸۰۰۰ دلار روانه بازار می کند. اما به خاطر داشته باشید باید برای شنیدن صدای این تلویزیون از بلندگوی مجزا که ۱۰.۵ کیلوگرم وزن دارد استفاده کنید.

منبع: خبرگزاری مهر

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید