• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 09 / 07

معرفی چند کتاب در زمینه حقوق و قوانین تجارت بین الملل

کتاب مجموعه قوانين و مقررات حقوق بين الملل خصوصي

نویسنده: علي کميلي پور

 تعداد صفحات:  200 صفحه

چاپ: چاپ اول  1394

ناشر: انتشارات جنگل

کتاب مجموعه قوانين و مقررات حقوق بين الملل خصوصي

معرفی کتاب

کتاب حاضر که تلاشي نوين در جهت جمع آوري قوانين داخلي کنوانسيون هاي بين المللي مرتبط با موضوع حقوقي تجارت بين الملل مي باشد گرچه مصون از خطا و نقصان نمي باشند ليکن مي توان راهگشاي و کمک حال خوبي براي کليه علاقه مندان حوزه حقوق تجارت بين الملل به ويژه دانشجويان رشته حقوق گردد.

 کتاب اصول قراردادهای تجاری بین المللی

نویسنده: بهروز اخلاقی _ فرهاد امام

ناشر: انتشارات شهردانش

تعداد صفحات: 808

چاپ: 1393

معرفی کتاب اصول قراردادهای تجاری بین المللی
معرفی کتاب

هدف عمدۀ کتاب چاپ این کتاب، اين بود كه به موضوع‌هايی كه براي جوامع تجاري و حقوقي بين‌المللي قابل توجه هستند بپردازد. در نتيجه 26 مادۀ جديد دربارۀ استرداد در صورت عدم موفقيت قرارداد، غير قانوني بودن، شرايط، تعدد متعهدين و تعدد ذينفع‌ها اضافه شده است.

کتاب حقوق بين الملل اقتصادي

نویسنده: دکتر محمد حبيبي مجنده

تعداد صفحات: 976 صفحه

چاپ: چاپ سوم  1395

ناشر: انتشارات جنگل

کتاب حقوق بين الملل اقتصادي
معرفی کتاب

کتاب حقوق بين الملل اقتصادي شامل 8 باب مي باشد و در باب اول به حقوق بين الملل اقتصادي، در باب دوم نظام گات / سازمان تجارت جهاني، در باب سوم حل و فصل اختلاف، در باب چهارم بررسي تفصيلي قواعد تجارت بين الملل، در باب پنجم فراسوي سازماني تجارت جهاني، در باب ششم سرمايه گذاري بين المللي، در باب هفتم نظام پولي بين المللي و در باب هشتم به کنترل هاي اقتصادي براي اهداف سياسي پرداخته است.

کتاب نظام حقوق بین الملل اقتصادی و سازمان جهانی تجارت (مجموعه مقالات)

نویسنده: هاله حسینی اکبر نژاد _ حوریه حسینی اکبر نژاد

ناشر: انتشارات شهر دانش

تعداد صفحات: 396

نشر: 1393

کتاب نظام حقوق بین الملل اقتصادی و سازمان جهانی تجارت (مجموعه مقالات)
معرفی کتاب

کتاب حاضر دربردارنده مجموعه مقالاتی است که طی آن‌ها روابط میان تجارت و اقتصاد بین‌الملل، و به تعبیر دیگر آزادی تجارت و حاکمیت دولت‌ها از زوایای مختلف مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. راهکارهای اصل احتیاط در حقوق بین‌الملل اقتصادی، قدرت اعراض سازمان جهانی تجارت به عنوان استقبال حقوق بین‌الملل اقتصادی از بحث‌های سیاسی، تحلیل آینده سازمان جهانی تجارت به عنوان مهم‌ترین رکن عرصه حقوق بین‌الملل اقتصادی و …، موضوع مقاله‌های دیگر این مجموعه است.

کتاب حقوق بين الملل سرمايه گذاري

نویسنده: دکتر محمد جعفر قنبري جهرمي

 تعداد صفحات: 296 صفحه

 چاپ:  1393

 ناشر: انتشارات جنگل، جاودانه

معرفی چند کتاب در زمینه حقوق و قوانین تجارت بین الملل

معرفی کتاب

رشد روزافزون ارتباطات في مابين بشري به ويژه در عرصه بين الملل موجب احساس ضرورت تدوين قوانين و قواعد در حوزه حقوق بين الملل گرديده است.

کتاب حاضر ترجمه بخش چهارم کتاب حقوق بين الملل اقتصادي است. اين کتاب از جمله معدود کتب مرجع و شايد بهترين کتاب موجود در خصوص مباحث حقوق بين الملل اقتصادي است.

تنظیم: میترا نامجو

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها: -نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید