• ارسال کننده: زهرا صانعی
  • تاریخ انتشار: 2016 / 08 / 09

آموزش نقاشی فیل برای کودکان

فیل حیوانی است با اندامی بزرگ که بیشتر در کشورهای هندوستان و آفریقا زندگی می کنند و وزن آن ها معمولا بین 4 تا 6 تن است و از خرطوم خود به عنوان دست برای غذا و آب خوردن استفاده می کند. شاید نقاشی فیل برای شما کار دشواری باشد ما در این مقاله نحوه کشیدن یک فیل زیبا را با چند حرکت ساده آموزش داده ایم.

ابتدا یک دایره بزرگ بکشید.

نقاشی فیل

برای کشیدن سر فیل، در قسمت بالای دایره مرحله یک، دایره متوسطی بکشید و خط اضافی باقی مانده از مرحله قبل را پاک کنید.

نقاشی فیل

در دو طرف دایره سر، دو نیمدایره بکشید و قسمت وسط این نیمدایره را کمی انحنا بدهید تا برآمدگی گوش ها مشخص شود.

نقاشی فیل

برای کشیدن پاهای فیل در قسمت پایین بدن، دو بیضی افقی صاف بکشید و در قسمت پایین دایره سر، دو مثلث کوچک که راس آن به سمت پایین است نقاشی کنید تا عاج فیل ایجاد شود.

نقاشی فیل

برای کشیدن انگشتان پا و خرطوم فیل مانند شکل زیر عمل کنید و با کشیدن دو دایره کوچک مشکی روی دایره سر، چشم فیل را نقاشی کنید.

نقاشی فیل

فیل زیبای شما آماده است می توانید با مداد خاکستری آنرا رنگ آمیزی کنید.

نقاشی فیل

با چند بار تمرین و بدون نگاه کردن به الگو می توانید یک فیل زیبا نقاشی کنید. تاکنون در سایت یاد بگیر دات کام نقاشی حیوانات زیادی آموزش داده شده است همینطور فیل دکمه ای را در لینک زیر مشاهده می کنید شما می توانید با استفاده از آن ها برای خود یک جنگل پر از حیوانات گوناگون نقاشی کنید.

زهرا صانعی

مطالب مرتبط:

 

 

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها: - -نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید