0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در متفرقه توسط
برچسب گذاری دوباره توسط


 

استاد محترم سلام برشما
من درباره داستان نویسی معلومات کافی ندارم ولی داستان های زیاد را خوانده ام و روز های سخت در زندگیم را دیده ام و برایم سوژه های زیاد آمده و رفته بعضی ها را نوشته ام و تو مغزم هنوز هم است و بعضی ها رافراموش کرده ام. احساس میکنم شاید یک داستان نویس بشم. نمی دانم از کجا شروع کنم علاقه دارم بنویسم خوب و یا خراب میخواهم که کسی باشد تا داستان هایم را بخواند و بگوید که اشتباه در کجاست و بگوید که من داستان نویس خواهم شد یا خیر به کمک شما نیاز دارم تشکر.

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
سلام

داستان نویسی به مهارت های زیادی نیاز دارد و معمولا نویسندگان معروف با تمرین و تکرار زیاد در سالهای متوالی، در داستان نویسی مهارت پیدا کرده اند.

داستان هایی که در ذهن دارید را در دفترچه ای یادداشت کنید و هر زمان که ایده یا موضوع جدیدی به ذهن تان خطور کرد را یادداشت کنید و به این طریق می توانید داستان خود را کامل کنید و با موضوع های مختلف به آن شاخ و برگ دهید تا کامل و پر محتوا شود. در ابتدای کار نویسندگی می توانید داستان های کوتاه بنویسید تا مهارت بیشتری به دست آورید.

برای اینکه داستان نویس ماهری باشید باید در زمینه های ادبی مختلفی اطلاعات داشته باشید و مطالعه کتاب های ادبی، داستان، شعر و غیره می تواند به شما کمک کند تا دایره لغات و نگارش متن تان تقویت شود و داستان های پر محتوایی بنویسید. باید داستان های معروف از نویسندگان مختلف را بخوانید و مطالعه خود را بسیار بالا ببرید.

برای اطلاعات بیشتر وب سایت یاد بگیر دات کام برخی کتاب های آموزش نویسندگی را معرفی کرده است، شما می توانید از این کتاب ها استفاده کنید.

لینک های زیر می توانند در کسب مهارت های داستان نویسی به شما کمک کنند.

http://www.yadbegir.com/new/?p=25214

http://www.yadbegir.com/new/?p=7411

http://www.yadbegir.com/new/?p=23899

http://www.yadbegir.com/new/?p=7103

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده خرداد 6, 1399 در متفرقه توسط مهرسانا
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
...