• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 02 / 21

15 توصیه رونالدو برای سلامتی

کریستیانو رونالدو، از زمانی که در تیم منچستریونایتد بازی می‌کرد تاکنون تغییرات فیزیکی زیادی داشته است و آمادگی جسمانی او به نسبت آن روزها بسیار افزایش یافته است. او با روش‌های خاصی به این آمادگی رسیده است.

 توصیه های رونالدو برای سلامتی

رونالدو  معتقد است که قدرت ذهنی به اندازه قدرت جسمی مهم است. او همچنین هدفمند بودن ورزش را بسیار مهم می‌داند.

بسیاری از افراد علاقه دارند که آمادگی جسمانی مانند این فوتبالیست داشته باشند و تناسب اندام او را پیدا کنند. مایک کلگ مربی سابق یونایتد درباره رونالدو  می‌گوید. رونالدو  می‌تواند تا ۴۰ سالگی فوتبالی بازی کند. اگر او آسیب ببیند می‌تواند از پس آسیب‌دیدگی‌ به راحتی بر بیاید.

15 توصیه رونالدو برای سلامتی

رونالدو  ۱۵ راز خود را برای افزایش آمادگی جسمانی و سلامت را اعلام کرده است.

یاد بگیرید که ذهن خود را به اندازه بدنتان تمرین دهید. قدرت ذهنی به اندازه قدرت جسم مهم است. این کار به شما کمک می‌کند که به هدفتان برسد.

منظم باشید، انگیزه داشته باشید و برنامه خود را حتما انجام دهید، برای من هیچ راهی وجود ندارد که آسان بگیرم، بنابراین جدی هستم.

برای خود هدف گذاری کنید، این کار باعث می شود که تمرکز داشته باشید.

با یک دوست تمرین کنید، این کار باعث می‌شود که احساس رقابت داشته باشید و خودتان را به سمت هدف هل بدهید.

خواب مناسب بسیار مهم است، من شب‌ها زود می‌خوابم و صبح‌ها زود بیدار می‌شوم، به خصوص قبل از مسابقات خواب به ریکاوری عضلات کمک می‌کند.

گرم کردن درست بدن از آسیب‌دیدگی‌ جلوگیری می‌کند، ورزش‌های کششی و قلبی – عروقی به گرم کردن بدن کمک می‌کنند. حتما این نوع گرم کردن را داشته باشید. حتی اگر پیاده روی تردمیل یا دوچرخه باشد.

ورزش‌ها را با هم تلفیق کنید. ورزش های قلبی – عروقی و قدرتی را با هم تلفیق کنید. این کار باعث می‌شود همه قسمت‌های بدن کار کند. همچنین این کار باعث افزایش جذابیت ورزش می‌شوند.

ورزش‌های شدید برای افزایش جریان خون مهم هستند. بهتر است در تمرینات دوی سریع داشته باشید.

تمرینات قلبی – عروقی استقامت را افزایش می‌دهند، سعی کنید این تمرینات را در دوره ۳۰ ‌دقیقه‌ای انجام دهید، به تدریج زمان را افزایش دهید.

هر جا که هستید ورزش کنید، می توانید حرکات شکمی را در اتاق خواب‌تان انجام دهید، حتی صبح‌ها که از خواب بیدار می شوید حرکات شکمی انجام دهید، هر چقدر این کار را بیشتر انجام دهید برای شما به عادت تبدیل می‌شود.

ورزش خوب باید همراه با تغذیه مناسب باشد، من پروتئین و کربوهیدرات زیاد مصرف می‌کنم، به اندازه زیاد سبزی و میوه مصرف می کنم و از خوردن قند خودداری می‌کند، من ماهی دوست دارم.

آب کافی مصرف کنید، نوشیدن مقدار زیاد آب و نخوردن الکل بسیار مهم است.

غذایی منظم داشته باشید، اگر به صورت منظم ورزش می کنید به صورت منظم نیز باید به بدن سوخت رسانی کنید، می توانید در طول روز ۶ وعده غذایی کوچک داشته باشید.

به هنگام ورزش موزیک مناسب گوش دهید، این کار انگیزه شما را افزایش می‌دهد.

مدیتیشن و ریلکسیشن داشته باشدی،  اگر زندگی آرامی داشته باشید بهتر می توانید ورزش کنید، من اوقات فراغت خود را با خانواده‌ و دوستانم می گذارنم، این کار آرامش من را افزایش می‌دهد.

منبع: خبرگزاری سیمرغ

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید