• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 02 / 28

حضور اسکی‌باز برف ندیده در مسابقات قهرمانی جهان

اسکی‌باز ونزوئلایی که تاکنون برف ندیده بود در مسابقات قهرمانی جهان فنلاند شرکت کرد و از سوی مخاطبان در فضای مجازی بدترین اسکی‌باز شناخته شد.

 آدریان سولانو ونزوئلایی تاکنون بر روی برف تمرینی نداشته است. او در کشور خود با اسکی چرخدار تمرین می‌کرد. او در ماه ژانویه به فرانسه سفر کرد تا از آنجا به سوئد برود و بر روی برف تمرین کند اما مسئولان فرانسوی که او را اسکی باز نمی‌دانستند، اخراجش کردند.

حضور اسکی‌باز برف ندیده در مسابقات قهرمانی جهان

بدین ترتیب سولانو بدون اینکه تمرین بر روی برف داشته باشد، در مسابقات قهرمانی جهان فنلاند شرکت می‌کند. عملکرد بسیار ضعیف سولانو مورد تمسخر کاربران فضای مجازی قرار می‌گیرد اما او همچنین به مسابقه‌ دادن در اسکی کراس ۱۰ کیلومتر ادامه می‌دهد.

روحیه این ورزشکار بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. او در طول این مدت در اینستاگرام خود پیام‌های مثبت و انرژی‌بخش منتشر می‌کند. او در اینستاگرام خود نوشته است: با اینکه تاکنون برف ندیده بودم و نتوانسته بودم روی برف تمرین کنم بهترین نمایش را داشتم و به جنگیدن ادامه دادم.

الکسی والاووری، گزارشگر ورزشی تلویزیون فنلاند در واکنش به حضور سولانو اظهار کرد: فکر کردم بالاخره کسی باید به این اتفاق واکنش نشان بدهد زیرا این داستان ناعادلانه است. شخصی از یک شرایط ضعیف به اینجا می‌آید تا به آرزویش برسد.

او به پاریس رفته و آرزویش از او گرفته شده است. فرهنگی داریم که می‌گوید ورزش زمانی عالی است که پیروز شویم. می‌خواهم این را کنار بگذارم. پیروزی‌های زیادی وجود دارند. شما شکست‌هایی می‌خورید و پیروزی‌هایی را تجربه می‌کنید اما چیزهای دیگری نیز در ورزش وجود دارد.

سولانو می‌گوید از زمین خوردنش لذت برده است زیرا انگیزه بیشتری برای بلند شدن و رسیدن به هدفش پیدا کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب را در ایمیل خود دریافت نمایید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید