• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2018 / 01 / 03

دانلود نرم افزار اریگامی 2017

افرادی که به هنر اریگامی علاقه دارند می توانند با دانلود این نرم افزار چندین نوع اریگامی را یاد بگیرند و با تا کردن کاغذ اشکال مختلفی بسازند. این نرم افزار برای اندروید است و آن را از گوگل پلی به راحتی دانلود کنید.

دانلود نرم افزار اریگامی 2017

اریگامی هنر تاکردن کاغذ برای ساخت وسایل کاغذی است که اغلب با فرهنگ ژاپنی همراه است. در کاربردهای امروزی، کلمه اریگامی به عنوان یک عبارت فراگیر برای همه شیوه های تاکردن کاغذ، صرف نظر از فرهنگ منشا آن استفاده می شود.

هدف اریگامی تغییر شکل دادن یک ورق صاف مربع شکل کاغذی به چهره، حیوان، گل، وسیله و یا هر چیز دیگری است که این کار از طریق تکنیک های پیچ و تاب کاغذ انجام می شود.

توضیحی که باید در مورد اریگامی داد این است که به طور کلی استفاده از برش ها، چسب ها، یا نشانه هایی بر روی کاغذ ممنوع است و استفاده نمی شود.

آموزش انواع اریگامی با نرم افزار اندروید

گوگل پلی این نرم افزار را در اختیار کاربران قرار داده است و به صورت رایگان می توانید آن را دانلود کنید.

لینک دانلود

ترجمه: میترا نامجو

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید