0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در کسب و کار توسط
برچسب گذاری دوباره توسط
سلام .. حدودا 10 میلیون تومن سرمایه دارم .. در شهری که 8000 نفر جمعیت داره، دانشجو هستم  و بیکار ... چه کاری پیشنهاد می کنید که انجام دهم ؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
با سلام

داشتن انگیزه و هدف مهمترین اصل برای راه اندازی یک کسب و کار است. امروزه از طریق اینترنت می توانید کسب و کارهای فراوانی را راه اندازی کنید برای مثال می توانید در زمینه رشته تحصیلی خود یا هر رشته دیگری که مایل هستید مقاله یا پایان نامه ارائه دهید یعنی با داشتن یک کامپیوتر به راحتی با کمترین هزینه پایان نامه به دانشجویان ارائه دهید و با نصب تبلیغات داخل دانشگاه ها و یا مدارس مشتریان به راحتی به شما مراجعه کنند.

گذراندن دوره های آموزش بازاریابی و مدیریت فروش که امروزه اکثر شرکت ها خواستار بازاریاب حرفه ای می باشند.

گذراندن دوره های طراحی با نرم افزارهای طراحی ( CorelDraw  ، PhotoShop ،FreeHand ) و بازاریابی و گرفتن سفارشات طراحی بروشور، بنر های تبلیغاتی ، کارت ویزیت ، سربرگ – هماهنگی با چاپ خانه و چاپ محصولات طراحی شده و یا طراحی بنر های تحت وب جهت نمایش در سایت، توزیع بروشور های تبلیغاتی در محل مورد نظر مشتری می تواند کار در آمد زایی باشد.

با توجه به علائق خود با گذراندن کلاس های آموزشی مانند زبان انگلیسی می توانید کتاب و یا مقاله های مختلف را ترجمه کنید. و یا با گرفتن مدرک حسابداری و یادگیری نرم افزارهای حسابداری به فروشگاه های نوپا، رستوران ها و... خدمات مربوط به حسابداری ارائه دهید.

اگر در دروس دانشگاهی و یا مقاطع پایین تر تسلط دارید می توانید تدریس خصوصی برای کنکوری ها و غیره داشته باشید و بدون نیاز به هزینه کسب درآمد کنید.

وبلاگ نویسی که امروزه در ایران بیشتر دیده می شود و بسیاری افراد از این راه کسب در آمد می کنند. با طراحی یک وبلاگ یا برای دیگران می توانید این کار را انجام دهید.

علاقه به نوشتن و شروع کار وبلاگ نویسی  حتی برای سایت های دیگران می تواند شروع یک کسب  کار خانگی باشد.

اگر به کارهای هنری علاقه دارید، از کلاس های آموزشی جواهر سازی و چرم دوزی  می توانید استفاده کنید و با هزینه کمتر از ده میلیون تومان ابزار و مواد اولیه را تهیه کرده و در خانه این کار را انجام دهید.

کسب و کارهای خانگی امروزه رونق زیادی دارد و از جمله کارهایی که با کمتر از ده میلیون تومان می توان راه اندازی کرد عبارتند از:

تهیه و بسته بندی قند، حبوبات، چیپس میوه، سبزی خرد کنی خشک، تهیه اسکاچ، آشپزی و تهیه غذا، پرورش گل و گیاه درفضایی 12 متری، کارهای هنری از قبیل مجسمه سازی تولید کیف و وسایل تزئینی با چرم و خیاطی و ... می باشد. با توجه به نیاز اطرافیان خود می توانید کارهای زیادی را برای خود خلق کنید و آن را راه اندازی کنید.

می توانید با تهیه یک وسیله نقلیه پخش  انواع کالا های مورد نیاز فروشگاه ها، داروخانه ها شرکت ها و غیره را انجام دهید.

با یادگیری نرم افزارهای فتوشاپ و میکس و مونتاژ فیلم می توانید با آتلیه های عکاسی همکاری کنید و عکس و فیلم های آنها را به صورت درصدی آماده کنید. افرادی که علاقه مند به کارگردانی . مستند سازی هستند می توانند با داشتن یک دوربین معمولی در جشنواره ها و مسابقات مستند سازی، فیلم کوتاه و ... شرکت کنند و شانس خود را در این جشنواره ها و راهیابی به عرصه فیلم و سینما باز کنند.

آقایان می توانند با داشتن موتورسیکلت به عنوان پیک موتوری مشغول به کار شوند.

همه این کارها بدون داشتن  انگیزه و هدف صورت نمی گیرد، با خلاقیت و تفکر کار مناسب با موقعیت و علاقه خود را انتخاب کنید. برای راهنمایی بیشتر در موفقیت و راه اندازی کسب و کار می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

http://www.yadbegir.com/new/?p=11024

http://www.yadbegir.com/new/?p=6916

http://www.yadbegir.com/new/?p=4761

http://www.yadbegir.com/new/?p=4198

http://www.yadbegir.com/new/?p=28993

http://www.yadbegir.com/new/?p=10921

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده اسفند 6, 1396 در کسب و کار توسط Nader
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
4 پاسخ
سوال شده شهریور 27, 1396 در کسب و کار توسط بی نام
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
6 پاسخ
سوال شده اسفند 5, 1394 در کسب و کار توسط کیومرث شیخی
...