• ارسال کننده: زهرا صانعی
  • تاریخ انتشار: 2016 / 08 / 14

چطور اکانت گوگل (Gmail) خود را حذف کنیم؟

اگر به این نتیجه رسیده اید که به آدرس جی میل خود نیازی ندارید گوگل این امکان را به شما می دهد تا آنرا از طریق حساب کاربری گوگل خود حذف نمایید.

 وقتی آدرس  Gmail خود را حذف می کنید چه اتفاقی می افتد؟

آدرس Gmail  بوسیله شما یا هر شخص دیگری در آینده قابل استفاده نخواهد بود.

با حذف حساب کاربری تمام سرویس های مربوط به آن نیز حذف خواهد شد، پس قبل از انجام این کار از حذف حساب کاربری خود اطمینان حاصل کنید.

برای حذف حساب کاربری گوگل می توانید به دو روش عمل کنید.

روش اول:

روی لینک Account preferences کلیک کنید و وارد صفحه Account preferences خواهید شد. در صورتی که از قبل، وارد حساب کاربری خود نشده باشید از شما می خواهد روی دکمه Sign in کلیک کنید و در صفحه بعدی نام کاربری و رمز عبود خود را وارد کنید تا وارد حساب کاربری خود شوید.

حذف اکانت گوگل

حذف اکانت گوگل

 در صفحه بعدی در قسمت پایین صفحه روی Delete Google Account and data کلیک کنید.

حذف اکانت گوگل

وارد صفحه Delete your Google account خواهید شد در صورتیکه از حذف حساب کاربری خود مطمئن هستید در قسمت پایین صفحه دو گزینه را تیک بزنید و سپس روی Delet Account کلیک کنید تا حساب کاربری شما به طور کامل حذف شود.

حذف اکانت گوگل

روش دوم:

ابتدا وارد صفحه اصلی گوگل شوید در قسمت بالای سمت راست صفحه روی آیکون  Google apps کلیک کنید. از کادر باز شده گزینه My Account را انتخاب کنید وارد صفحه جدیدی می شوید.

حذف اکانت گوگل

در قسمت Account preference گزینه آخر Delete your account or services را انتخاب کنید.

حذف اکانت گوگل

وارد صفحه Account preferences می شوید در این صفحه در صورتی که وارد حساب کاربری خود نشده اید روی دکمه  Sign in کلیک کنید سپس همانند روش اول تمامی مراحل را باید انجام دهید.

ترجمه: زهرا صانعی

مطالب مرتبط:

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها: 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب را در ایمیل خود دریافت نمایید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.
بستن تبلیغات

تبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کامصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید