• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 05 / 17

عکس های منتخب روز دنیا- 17 می 2017

نشنال جئوگرافیک چندین عکس زیبا و حرفه ای در روز 17 می 2017 را انتخاب کرده است که وب سایت یاد بگیر دات کام برخی از آنها را همراه با نام عکاس، محل تهیه عکس و توضیح کوتاهی در مورد تصویر را تهیه کرده است.

علاقه مندان به این حرفه جذاب می توانند با خلاقیت و ایده گرفتن از عکس ها با دوربین عکاسی و یا گوشی موبایل خود لحظه های زیبایی را ثبت کنند.

عکاس: manabu oya

محل تهیه عکس: ژاپن

این عکس یکی از مشهورترین و بزرگترین آتش بازی ژاپنی ها در تابستان می باشد. حضار پرانرژی و پر جنب و جوش بودند و فضای جشن و شادی در همه جا پراکنده است.

بهترین عکس از آتش بازی ژاپن

عکاس: Florian Ledoux

محل تهیه عکس: فرانسه

مکان مهیج و زیبا برای استنشاق هوای پاکیزه در جزیره سنجا است که نوک قله سگلا توسط آبدره ای احاطه شده است. در این مکان می توانیم برای کسب ایده های بزرگ تفکر کنیم.

عکس از کوهنوردان

عکاس: tanvir shovon

محل تهیه عکس: بنگلادش

این مرداب جنگلی بنگلادش است. عکس از یک برج ساعت گرفته شده است.

عکس های نشنال جئوگرافیک

عکاس: .Jarrett L

محل تهیه عکس: ایالات متحده امریکا

انبوهی از موتور سیکلت ها را می بینید که در ردیفهایی قرار گرفته اند و منتظرند که نوبت چراغ سبز شود و حرکت کنند در شهر هو شی مین ویتنام. تقریبا 1.5 میلیون موتور سیکلت هر روز وارد شهر هوشی مین می شوند. به ازای هر اتومبیل، 25 موتور سیکلت وجود دارد. در این عکس به نظر می رسد به ازای هر اتومبیل، 50 موتور سیکلت وجود دارد!

عکس منتخب روز دنیا

عکاس: Nguyen van huong

محل تهیه عکس: ویتنام

فصل آبیاری به مزرعه Tu Le در ویتنام. محصولات توسط کشاورزان ویتنامی پرورش داده می شوند.

خلاقیت در عکاسی

عکاس:Jamie Coleman

محل تهیه عکس: انگلستان پادشاهی بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی

فک پلنگی در مقابل بادهای سرد جنوبی گرجستان مقاومت کرده است و پیروزمندانه سر را بیرون آورده است که منظره زیبایی رقم خورده است.

خلاقیت در عکاسی از حیوانات

امیدواریم از دیدن تصاویر روز لذت برده باشید.

برای دیدن تصاویر با وضوح بهتر روی آن ها کلیک کنید.

تهیه:میترا نامجو

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید