• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 09 / 28

معرفی چندین کتاب بازی و آموزشی برای کودکان پیش دبستانی

کتاب بازي با سايه ها، پيش دبستاني

نویسنده: داریوش صادقی

انتشارات: کتاب نیستان

تعداد صفحات: 60 صفحه

کتاب بازي با سايه ها، پيش دبستاني

معرفی کتاب

کتاب بازی با سایه ها کتابی است ساده و مفید که بر خلاف ظاهر ساده و بازی های نسبتاً ابتدایی اش، هدف مهمی را دنبال می کند و به طور ناخودآگاه ذهن کودک را از جزئیات اشیاء و حیوانات به سمت دید کل نگر سوق می دهد.
این کتاب با تمرین‌هایی برای افزایش دقت و مهارت تشخیص شکل، از مجموعه‌ی «سلام پیش‌دبستانی‌‌ها» است که آموزش‌های قبل از مدرسه را دربردارد. در این کتاب هدف اصلی این است تا کودک بتواند بر اساس ساختار کلی اشیا آن‌ها را تشخیص دهد و علاوه بر تقویت دقت و دید کل‌نگر توجه کودک از جزئیات به سوی کلیات یک شکل جلب شود.

کتاب حواستو جمع کن 4، مفاهيم متضاد

نویسنده: فهيمه سيد ناصري

انتشارات: ذکر 1394

تعداد صفحات: 24 صفحه

کتاب حواستو جمع کن 4، مفاهيم متضاد
معرفی کتاب

 بالابردن توانمندی‌های کودکان در تمام زمینه‌ها دغدغه‌ی همیشگی والدین و مربیان است. مجموعه‌ی ۱۲ جلدی‌ «حواستو جمع‌کن» به کمک والدین و مربیان دلسوز آمد‌ه تا بتوانند روند آموزشی و پرورشی کودکان را به طور موثر پیش ببرند. افزایش تمرکز، بالابردن مهارت‌های تشخیصی و ارتباطی، آشنایی با کاربرد وسایل و حضور در محیط پیرامون، هماهنگی چشم و دست و تشخیص تمایز میان اشکال و… از اهداف این مجموعه است. تمرینات ارائه شده در جلد چهارم این مجموعه، در زیرگروه ریاضی، مفاهیم متضاد را به کودکان آموزش می‌دهد.

کتاب بازي هاي مارپيچ، پيش دبستاني

نویسنده: داریوش صادقی

انتشارات: کتاب نیستان 1394

تعداد صفحات: 52 صفحه

کتاب های آموزشی برای پیش دبستانی

معرفی کتاب

این کتاب با تمرین‌هایی برای هماهنگی دست و چشم، از مجموعه‌ی «سلام پیش‌دبستانی‌‌ها» است که آموزش‌های قبل از مدرسه را دربردارد. بازی های مارپیچ صرفاً یک کتاب سرگرمی نیست بلکه مجموعه ای از تمرین های هدفمند است که در صورت تکرار و انجام درست، به تقویت مهارت های مورد نیاز کودکان پیش دبستانی برای ورود به کلاس اول منتهی می شود.

کتاب ميوه ها و سبزي ها

نویسنده:لي چن ون جينگ

تعداد صفحات: 24 صفحه

ناشر: قدیانی 1392

معرفی کتاب های بازی سرگرمی برایپیش دبستانی
معرفی کتاب

آشنایی با شکل ظاهری و خصوصیات و ویژگی‌های برخی از میوه‌ها و سبزی‌ها مانند گلابی، انبه، هلو، هویج، گل کلم و… همراه با تصاویر رنگی در این کتاب ارائه شده است.

کتاب بازی های ورزشی و پرورشی پیش دبستانی و مقاطع تحصیلی

مولفین: آقایان فخرالدین حسنلویی، خالد دودمان و عبدالقادر سلطانپور

انتشارات: مشهد ارسطو‏‫، ۱۳۹۴

تعداد صفحه: ۲۲۴ صفحه

کتاب بازی های ورزشی و پرورشی پیش دبستانی و مقاطع تحصیلی

معرفی کتاب

این کتاب با ارائه اطلاعاتی جامع در زمینه بازی های ورزشی و پرورشی جهت بهره مند شدن دانشجویان، معلمان و مربیان مهدها تالیف گردیده است. این کتاب در مباحث مربوط به طرح های ملی معاونت تربیت ‌بدنی وزارت آموزش ‌و پرورش، انواع بازیهای ورزشی و پرورشی، بازی های هدفمند، ساختار بازی ها بهداشت و ایمنی ورزشی و … می باشد.

کتاب خانم مرغه

نویسنده: زوزا ورباوا

مترجم: علی آشنا

ناشر: قدیانی

تعداد صفحات: 12 صفحه

معرفی چندین کتاب بازی و آموزشی برای کودکان پیش دبستانی

معرفی کتاب

نقاشي‌هاي ساده و رنگارنگ اين کتاب‌ها، کودک را با حيوانات گوناگون مزرعه آشنا مي‌کند.

تنظیم: میترا نامجو

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها: - - - -نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید