• ارسال کننده: سمیه مظفری
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ / ۰۵ / ۱۵

مقاله صوتی”چگونه یک کسب و کار کوچک را به سرعت توسعه دهیم؟”

نسخه متنی

کسب و کارهای کوچک و نوپا نیاز شدیدی به توسعه و پیشرفت دارند تا بتوانند جای پای خود را در بازار محکم کنند و به سودآوری برسند. در این مقاله قصد دارم مهمترین و اصلی ترین راهکارهایی را که باید مورد توجه این کسب و کارها قرار گیرد در اختیار شما قرار دهم.

به مشتریان خود توجه داشته باشید.

یک کسب و کار نوپا یا کوچک باید بیش از اینکه به رقبا توجه داشته باشد مراقب مشتریان خود باشد. شما به عنوان یک کارآفرین باید زمان قابل توجهی را با مشتریان خود صرف کنید. خواسته ها و نیازهای آنها را بپرسید و تا می توانید راهکارهایی برای کمک به آنها بیابید. آنها کسب و کار شما را سر پا نگه خواهند داشت.

به کارکنان و همکاران توجه ویژه داشته باشید

کارکنان شما هستند که می توانند رضایت مشتری را جلب کنند. با احترام گذاشتن به آنها و در عین حال توجیه کردن آنها در زمینه ارتباط با مشتری، موفقیت شما تضمین خواهد شد به کارکنان خود بیاموزید در ارتباط با مشتری پرسشگر و شنونده خوبی باشند خواسته ها و اطلاعات مشتری را جمع آوری کنند و در اختیار شما قرار دهند.


دانلود مقاله صوتی چگونه یک کسب و کار کوچک را به سرعت توسعه دهیم؟

به این مطلب رای دهید 

به اشتراک بگذارید :       فیس بوک کلوب

 

برچسب ها:
این مقاله اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است

 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب و مقالات را در ایمیل خود دریافت نمایید
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

*

codeتبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کام

بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 
بستن تبلیغات

Useful Websites Directory

طراحی سایت
تور کوش آداسی
وقت سفارت انگلیس
ویزای تحصیلی کانادا
چاقی صورتصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در گوگل پلاس دنبال کنید صفحه ما را در  تلگرام دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید