• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 02 / 15

امکان نصب تلگرام روی ساعت های هوشمند

 نرم افزار تلگرام با سیستم عامل اندروید ویر۲ سازگار شده، این بدین معنی است که کاربران از این پس می توانند این نسخه از تلگرام را بر روی ساعت هوشمند خود نصب کنند.

 طراحان اندروید هدلاینز به فاصله کوتاهی بعد از اعلام پشتیبانی اندروید ویر ۲ از برنامه‌های متفاوت نرم افزاری، ورژنی از آن را ارائه دادند که با ساعت‌های هوشمند نیز سازگار است.

کاربران می توانند با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی و بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای، این برنامه را دانلود و نصب کنند. دسترسی به سوابق گفتگوها و پاسخ سریع به پیام‌های ارسال شده به صورت متنی و صوتی در این نسخه از تلگرام نیز امکان‌پذیر است.

امکان نصب تلگرام روی ساعت های هوشمند

همچنین در این ورژن از تلگرام می‌توان از انواع شکلک و برچسب برای پاسخ دادن استفاده نمود و کاربران قادر خواهند بود به طور مستقیم و با استفاده از ساعت هوشمند خود، گروه‌هایی را برای گفتگو ایجاد کنند.

همه‌ی کاربرانی که سیستم عامل اندروید ویر ۲ را بر روی ساعت‌های هوشمند خود دارند، می‌توانند این نسخه از برنامه تلگرام را نصب کنند.

در این نسخه از تلگرام کاربران قادر خواهند بود از بعضی تم‌ها یا پوسته‌ها نیز برای جذاب تر شدن چهره برنامه استفاده کنند، هر چند که تعداد آن‌ها محدود است. باید منتظر ماند و دید چقدر از این نسخه تلگرام استقبال خواهد شد.

منبع:خبرگزاری میزان

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید