• ارسال کننده: علی یزدی مقدم
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ / ۱۲ / ۰۲

چرا کسب و کار شما به نوآوری نیاز دارد؟

دلایل متعددی وجود دارد که بر لزوم تولید ایده های جدید در هر سازمانی صحه می گذارد و نشان می دهد که نوآوری برای هر کسب و کاری در دنیای امروز نقش حیاتی دارد. درست است که هر سازمان یا شرکتی بخش ها و الویت های خاص خود را دارد و باید بین آنها تعادل ایجاد کند اما نباید فراموش کرد که کسب و کاری که در زمینه نوآوری سرمایه گذاری و تلاش نمی کند، همیشه در خطر واگذار کردن میدان به رقبا قرار دارد. نوآوری تمایز کلیدی بین سازمان های پیشرو و دنباله رو هاست.

نوآوری

پاسخگویی به نمودارها و رقبا

نوآوری به شما کمک می کند تا فرصت های موجود را دریابید، یا احتمالاً از آن آینده روشنی برای سازمان پدید خواهد آمد. سازمان های موفق نه فقط به مشتریان و نیاز های سازمان پاسخگو هستند بلکه در باره فرصت ها و شرایط آینده هم تحقیق می کنند و سعی می کنند از ایده های بکر و کارآمد برای توسعه و پیشرفت کمک بگیرند، سازمان های پیشرو تلاش می کنند تا نیاز های بازار و مشتریان را در آینده بشناسند و در کمترین زمان ممکن نیاز آنها را رفع کنند تا بتوانند در آینده به بهترین شکل ممکن ارائه خدمت کنند و از رقبا بهتر باشند. نوآوری به شما کمک می کند از رقبا در زمینه های مختلف از نظر بازاریابی، فناوری یا میزان فروش جلوتر باشید.

از آنچه که اکنون در دست دارید بهترین استفاده را ببرید.

نوآوری فقط تولید یا طراحی یک محصول جدید نیست، بلکه  می تواند بر بهینه سازی روش ها و  فرایند فعلی کسب و کار تمرکز کند، مشتریان جدیدی برای شما فراهم کند، از اتلاف هزینه ها جلوگیری کند یا به افزایش سود کمک کند.

نوآوری مداوم در فرایندهای و امور جاری یک سازمان می تواند به جذب نیروهای بهتر و قوی تر و حفظ پرسنل موجود در شرایط سخت یا افزایش راندمان و سود دهی منجر شود.

ایجاد ویژگی منحصر به فرد برای فروش بیشتر

مشتریان معمولاً نوآوری را به عنوان چیزی که ارزشی به کسب و کار شما می افزاید می نگرند. یا با نوآوری در محصول حاضرند پول بیشتری بابت آن بپردازند. با استفاده مناسب از نوآوری در یک بازار اشباع شده یا بازاری پر نوسان مزیت ویژه ای نسبت به رقبا خواهید داشت که به کمک این برتری مشتریان شما را به جای رقبا انتخاب خواهند کرد. این برتری می تواند یک طراحی بی عیب و نقص، محصولی جدید یا قیمت رقابتی باشد.

ترجمه: علی یزدی مقدم

مطالب مرتبط:

 

به این مطلب رای دهید 

به اشتراک بگذارید :       فیس بوک کلوب

 

برچسب ها:
این مقاله اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است

 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب و مقالات را در ایمیل خود دریافت نمایید
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

*

codeتبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کام

بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 
بستن تبلیغات

Useful Websites Directory

گردنبند اسم
طراحی سایت
طراحی سایت شرکتی
دستگاه جوجه کشی ارزان
المنت صنعتیصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در گوگل پلاس دنبال کنید صفحه ما را در  تلگرام دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید