• ارسال کننده: علی یزدی مقدم
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ / ۰۹ / ۱۵

کاری کنید که محصول شما خودش بفروشد!

مانند حرفه ای ها عمل کنید

این همان جایی است که باید از مشتریان بالقوه خود بپرسید که چقدر روش های متفاوت خدمات رسانی به مشتری و رساندن کالا به دستشان برای آنها اهمیت دارد. با توجه به پاسخی که آنها به شما می دهند ممکن است روش هایی را کشف کنید که هرگز انتظار آن را نداشته اید یا ممکن است ایده هایی را به شما بگویند که تا کنون به آن فکر هم نمی کرده اید.

پرسیدن از مشتری ها یا کسانی که می توانند مشتری شما باشند یک اصل انکار ناپذیر است. و اگر بتوانید خواسته های بخش بزرگی از آنها را بیابید و آنچه را که آنها نیاز دارند در اختیارشان قرار دهید آنگاه است که می توانید یک افزایش فروش آنی و بزرگ را مشاهده کنید.

که البته چیز خوبی است و همه به دنبال آن هستند.

فروش محصول

این کارها را انجام دهید تا مانند حرفه ای ها عمل کنید

این همان جایی است که بیشتر افراد اشتباه می کنند آنها برای تولید یک محصول تلاش زیادی می کنند و سعی می کنند تمام نیازهای مشتری هدف خود را برطرف کنند و زمانی که آنرا تولید می کنند متوجه می شوند مانند یک وسیله دست ساز خانگی به نظر می رسد. و البته هیچ اشکالی ندارد اگر همه چیز ساده و بدون پیچیدگی باشد اما باید توجه داشت که کمی سرمایه گذاری برای اینکه ظاهر مردم پسند و حرفه ای به آن بدهند تفاوت شگرفی در فروش محصول خواهد داشت.

اگر بروشورها و دستورالعمل هایی برای محصول خود دارید فراموش نکنید برای تهیه  آنها حتما از طراح حرفه ای استفاده کنید باید یک عکاس حرفه ای که تخصص او عکاسی از محصولات و کالاهاست استخدام کنید و عکس هایی زیبا و خیره کننده از او بخواهید. بروشور های شما باید جلد یا کاور چشم نوازی داشته باشند. در صفحات فروش و قیمت کالا چه در بروشور و چه در وب سایت باید طراحی شما به گونه ای باشد که مشتری احساس کند شما واقعا فروشنده هستید نه اینکه آنها را فقط برای رفع تکلیف طراحی کرده باشید حرفه ای عمل کنید در این صورت همین احساس را در مشتری خود هم القا خواهید کرد.

اگر در کار خود جدی هستید و واقعا می خواهید سرمایه گذاری شما بازگشت داشته باشد برا ظاهر قطعه، بسته بندی، وب سایت و بروشورها از طراح یا طراحانی استفاده کنید که در کار خود موفق بوده اند و برای حرفه ای ها کار می کنند. این یک سرمایه گذاری با ارزش است که نتیجه آنرا به خوبی خواهید دید و البته نسبت به هزینه های تولید عدد بزرگی هم نخواهد بود. در ابتدای راه ممکن است بودجه کافی نداشته باشید و بخواهید صرفه جویی کنید اما مراقب باشید چون این صرفه جویی ممکن است به هدر رفت تمام هزینه های شما بینجامد. آنقدر خرج کنید تا مشتری احساس کند با یک حرفه ای طرف است.

و البته در مرحله بعد تبلیغات است و این که چگونه تبلیغ کنید به بودجه و البته مشتریان هدف شما بستگی دارد.

اگر فقط چند کار کوچک انجام دهید تا محصول شما حرفه ای تر به نظر برسد مشاهده خواهید کرد که افزایش فروش به همراه رضایت بیشتر مشتری هر دو را با هم خواهید داشت.

این کار خیلی سختی نیست اما تاثیر بزرگی دارد.

علی یزدی مقدم

مطالب مرتبط: 

به اشتراک بگذارید :       فیس بوک کلوب

 

برچسب ها:
این مقاله اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است

 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب و مقالات را در ایمیل خود دریافت نمایید
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

کد امنیتی * محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.تبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کام

بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 
بستن تبلیغات

طراحی سایتصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در گوگل پلاس دنبال کنید صفحه ما را در  تلگرام دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید