موفقیت و خود سازی

امروز آینده ی زیبا بسازید و در لحظه زندگی کنید

شاد زندگی کردن

همه در زندگی فرصت انتخاب دارند، روزتان را با امید و روحیه ای قوی شروع کنید، تلاش کنید، دنیا منتظر تلاش شماست و به این تلاش شما هدیه خواهد داد هدیه ای به نام موفقیت

داستان ثروتمند شدن پیرمرد بازنشسته

داستان موفقیت شگرف پیرمرد

داستان کوتاه موفقیت پیرمردی که در 65 سالگی تصمیم به تغییر گرفت و مسیر ثروت شادی و موفقیت را یافت!

درهای بسته موهبتی از طرف پروردگار

درهای بسته موهبتی از طرف پروردگار

برای رسیدن به هدف باید محکم و راسخ باشید مسیر موفقیت را با فرصت هایی که دارید به دست آورید

ده درس موفقیت آمیز از مایکل بلومبرگ

رازهای موفقیت بلومبرگ سیاستمدار و شهردار نیویورک

مایکل بلومبرگ نجیب زاده بازرگان، سیاستمدار و نیکوکار که برای سومین بار شهردار نیویورک شد در این مقاله ده نکته که سبب موفقیت او شد بیان میشود

باید نبایدهای داشتن ذهنی قدرتمند

ذهن قدرتمند

برای اینکه از موانع داشتن ذهنی قدرتمند بهره مند شوید و پله های موفقیت را طی کنید، سلامت و قوای جسمی می تواند نقش مثبتی در موفقیت افراد داشته باشد،قوای ذهنی نیروی خارق العاده ای است که از افراد معمولی قهرمانانی خستگی ناپذیر میسازد. در این مقاله کارها و افکار مخربی که می تواند سد را ه موفقیت شوند توضیح داده شده است.

عذر و بهانه هایی برای توجیه شکست افراد

عذر و بهانه هایی برای توجیه شکست - قسمت اول

افرادی که موفق نیستند معمولا یک خصیصه مشخص و مشترک دارند. آنها همه دلایل شکست را می دانند و به عذر و بهانه هایی چنگ می زنند که شکست خود را توجیه کنند.

اگر امروز آخرین روز زندگیتان بود چه می کردید؟

زمان

عمر انسان سریع تر از آنچه فکر کنید می گذرد و این زندگی فقط زمانی شیرین و ارزشمند است که برای یک هدف یا یک رویای بزرگ و ارزشمند مبارزه کنید.زندگی بسیار شیرین و زیباست و همراه با هدیه های ارزشمند که خداوند به ما عطا کرده است این هدایا استعدادها، توانایی ها، ایده ها، رویاها، عشق و… هستند.

شما متوسط نیستید!

شما متوسط نیستید

اکثر مردم زندگی متوسط و در حد عرف جامعه دارند و دچار روزمرگی شده اند و به عبارتی متوسط هستند درحالیکه این چنین نیست و هرکس با توانایی هایی که در وجودش نهفته می تواند یک نابغه باشد، مهارت های خود را تقویت کند و فرد موفقی باشد.

چگونه به موفقیتی فوق العاده دست پیدا کنیم

افراد موفق

برای موفق شدن باید مانند موفق ها تلاش کنید تا به کسی تبدیل شوید که آرزویش را دارید، اگر می خواهید مسیر زندگی خود را تغییر دهید باید دید محدود و منفی را از خود دور کنید و هم اکنون شروع کنید افرادی که موفقیت هایی شگرف بدست آورده اند بیش از همه تلاش کرده اند، بیش از همه شکست خورده اند و بیش از همه هزینه کرده اند.

چند تمرین ساده برای کمک به افزایش کیفیت مطالعه

تمرینات تنفسی

سه شیوه ی مهارت ذهنی بر اساس تمرین پایه ای ذهن آگاهی شامل: تمرینات تنفسی،اسکن بدن و مراقبه راه رفتن است که انجام آن ها می تواند در مدیریت و کنترل روند مطالعاتتان سودمند باشند.

آموزش گام به گام تمرکز در حین مطالعه

تمرکز حین مطالعه

حواس پرتی حین مطالعه یکی از دغدغه های افراد است، در این مقاله به شما آموزش می دهیم چنانچه درگیر حواس پرتی شده اید، چگونه مجددا تمرکزتان را باز یابید.

راه موفقیت

موفقیت

موفقیت ثروت و زندگی در رفاه نیست بلکه به معنای آموختن راه حل ها و روش های انجام کار است. موفقیت به معنای این است که بیاموزید چگونه خود را اداره کنید. موفقیت را باید بخواهید! از اطرافیان خود بخواهید به شما راه حل ها را بیاموزند از موفق ها بخواهید، اجازه دهند در کنارشان کار کنید.تبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کام

بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت
بستن تبلیغات

Useful Websites Directory

زبان یاد بگیر
آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه
آموزش زبان فرانسوی
آموزش زبان آلمانی
آموزش برنامه نویسی اندروید
ARM مرکز آموزش میکروکنترلر
ديليت اكانت تلگرام
بلیط هواپیما
تحصیل در مجارستان
استخر پیش ساخته و آماده
وان بادی
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت مشهد
طراحی سایت
طراحی سایت شرکتی
پشتیبانی سایت
خدمات سئو
جراحی بینی
قیمت دستگاه جوجه کشی
قیمت کپسول آتش نشانی
شیشه سکوریت
خرید لپ تاپ
قیمت سوئیچ شبکه
قیمت پرینتر لیزری
دانلود آهنگ جدید
بانک کتاب